Mitteametlik agility võistlus 22.05.2022 Koikses

posted in: Uudised, Võistlused | 0

Raplamaa Koerteklubi korraldab mitteametliku agility võistluse ja lõbusa Pitch & go! võistluse Koikses, väliplatsil (Hobusetalli, Koikse 58.953984, 24.680367)

Kohtunik: Svetlana Kulda

Kavas:
-2x hüpperada koertele alates 12.kuust, kes pole ametlikult võistelnud. Radadel tõkked ja tunnelid
– 2x tunnelirada koertele alates 12. kuust, kes pole ametlikult võistelnud. Rajal tunnelid
– 1x open hüpperada

Radadel maksimaalselt 15 takistust, tõkete kõrgused: väikemini-10 cm, mini-20 cm, midi-30 cm, väikemaksi- 40 cm, maksi-50 cm. NB! Kui suurusklassis osaleb vähem kui viis koera, autasustatakse väikemini-mini ja väikemaksi-maksi kokku.

Reeglid: stardis võib maiust ja abilist kasutada. Koerad jooksevad kaelarihma- ja traksideta. Palume arvestada, et väliplats ei ole aiaga piiratud. Kõik osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. Kaasa koera vet pass.

Tasumine: Iga rada 5 eurot, soovi korral võib osta kordusraja 5 eurot. (Igal osalejal on võimalik raja kohta üks kordusrada osta ja seda otsustab koerajuht kohapeal, pärast sooritust. Kordusraja tasumine sularahas.

Registreerimiseks saata koera- ja koerajuhi nimi, osaletav klass ning soovitud rajad kati.elvelt@gmail.com 20. maiks.

Pitch & go! on tore võistlus, kus koerajuht ette antud aja jooksul viskab maas olevale punktiruudustikule mänguasja, mille koer peab tagasi tooma. Võidab enim punkte kogunud osaleja. Võistlusele registreeri varju@kuusemets@telia.ee või üritusel kohapeal. Osalemine 5 eurot