2024 EMV Agilitys tõid poodiumikohad

posted in: Uudised, Võistlused | 0

15-16 juuni võtsid Lõuna-Eestis mõõtu Eesti kõige nobedamad koerad. Agility Meistrivõistlused toimusid tänavu Käärikul, kus meie klubi liige ja agility treener Kati oma koeraga Freya saavutasid väikemaksi klassis auväärt teise koha.

Ametlik tiitel Eesti Meister Agilitys antakse välja eraldi arvestuses väikemini, mini, midi, väikemaksi ja maksi suurusrühmades. Võisteldakse hüppe- ja agilityrajal. Võitja selgitatakse kahe raja läbimisel saavutatud tulemuste ehk koondtulemuse põhjal. Tiitli saab võistluspaar, kes on võitnud oma suurusrühma tulemusega vähemalt väga hea (kuni 15,99 karistuspunkti).

Ning meeskondlikus arvestuses suudeti endale noppida lausa võimas esimene koht.

Meeskonda võib kuuluda 3-4 sama suurusrühma võistluspaari. Võisteldakse hüppe- ja agilityrajal. Võitja selgitatakse kahe raja läbimisel saavutatud tulemuste ehk koondtulemuse põhjal. Arvesse lähevad meeskonna hüpperaja kolm paremat tulemust ja agilityraja tulemus. Agilityrada joostakse European Open finaalraja stiilis (ühele suurele platsile on ehitatud agilityrada, kus igale võistluspaarile on läbimiseks oma osa; aeg läheb käima, kui stardib esimene meeskonna liige ja kinni, kui lõpetab viimane liige). Tiitli saavad võistluspaarid, kes kuuluvad oma suurusrühma võitnud meeskonda. 

Palju õnne suure saavutuse eest ning edu järgnevatel võistlustel!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.