Suure Koerte Päeva 2024 tulemused

posted in: Näitused, Uudised, Võistlused | 0

Tunnelite võistluse tulemused 15.06.2024:

ALGAJATE KLASS (arvestus kaks rada kokku)

KohtKoerajuhtKoer /tõugkaristuspunktidaeg
I KOHTVarju KuusemetsVip / border collie0 kp2:891
II KOHTHelena UdumetsPheeby / belgia lambakoer0 kp3:284
III KOHTAllanHenna / border terjer0 kp3:762

EDASIJÕUDNUTE KLASS (arvestus kaks rada kokku)

KohtKoerajuhtKoer /tõugkaristuspunktidaeg
I KOHTVarju KuusemetsVip / border collieVale rada /0 kp5:875
II KOHTIngrid RommotRemmy / border collie1 viga/ vale rada6:261
III KOHTSille RoosimaaBob / Nova scotia retriiverVale rada / 1 viga6:275

Mitteametliku rallikuulekuse võistluse tulemused 15.06.2024

VETERANIDE KLASS

KohtKoerajuhtKoer /tõugpunktidaeg
I KOHTElena KravchenkoBruno / šnautser100 p
     
     

RALLIKUULEKUSE 1 KLASS

KohtKoerajuhtKoer /tõugpunktidaeg
I KOHTTerje MasingAmi / Airedale terjer98 p
II-III KOHTEbbe NõmmikLumi/ Jakuudi laika97 p
II-III KOHTKei KvarnstromKrats / tõutu97 p
IV KOHTElis LoosHenna /borderterjer96 p

RALLIKUULEKUSE 2 KLASS

KohtKoerajuhtKoer /tõugpunktidaeg
I KOHTSille RoosimaaIndi /saksa lambakoer100 p2.25.69
II KOHTHelena UdumetsPheeby / belgia lambakoer99 p2.46.94
III KOHTHelena UdumetsLoreta / belgia lambakoer99 p3.01.41
IV KOHTÜlle SternSelene / tõutu95 p3.51.85

RALLIKUULEKUSE 3 KLASS

KohtKoerajuhtKoer /tõugpunktidaeg
I KOHTSille RoosimaaBob / Nova scotia retriiver100 p2.07.06
II KOHTRika MölderNeeme / whippet95 p2.56.65
III KOHTAnnika TalinurmAyaka/ pikakarvaline collie92 p3.41.94
IV KOHTSille RoosimaaIndi /saksa lambakoer88 p2.24.60

RALLIKUULEKUSE 4 KLASS – MEISTRIKLASS

KohtKoerajuhtKoer /tõugpunktidaeg
I KOHTSille RoosimaaBob / Nova scotia retriiver96 p2.54.97
II KOHTElena KravchenkoNikko / border collie96 p3.16.43
III KOHTElena KravchenkoBruno / šnautser96 p3.20.16
IV KOHTHelena UdumetsLoreta / belgia lambakoer96 p3.22.16
Veel pilte päevast võib leida siit: https://drive.google.com/drive/folders/1AFSurzJE-QoODiEjiw00mDyrWtMzBd72?usp=sharing

Match Show tulemused

Raplamaa Kauneim koer 2024 on jakuudi laika Cookie!

Tulemused võistlusklasside kohta:

Parimad Beebi klassis( 4-6 kuud)
  I -koht Terje Masing ja  airedale terjer Karma
  II-koht Evelin Avarsalu ja pikakarvaline collie Prince
III-koht Terje Masing ja airedale terjer Bruno

Parimad Kutsikad (vanuses 6-12 kuud)
  I-koht Aire Põlluaed ja basenji Simba
  II-koht Merike Pajuva ja berni alpi karjakoer Merxella Freya

Kaunimad Veteranid (vanuses alates 7 aastat)
  I-koht Elis ja segavereline koer Elsa-Berta
II koht Jelena Šmukerova vene must terjer Meda
  III koht  Ei Viigipuu -vene hurt Onegin

  Laps ja Koer( Laps vanuses kuni 10 aastat)
  I-koht Sigrid Salin ja inglise kokkerspanjel Steffi
II koht Adeele Heinaste ja welsh corgi pembroke Pupsik
III-koht Maarja-Liisa Saagim ja kuldne retriiver Porthos

Junior Händler(koera esitaja 10-17 a)
  I-koht selena Mändsalu ja jakuudi laika Cookie
  II -koht Helis Kõiv ja jakuudi laika Lumi
  III-koht  Silvia Salin ja inglise kokkerspanjel Roseta

Seenior Händler (esitaja alates 18 aastast)
I-koht Anna Maisuradze ja vene must terjer Annilatzi Howard Hotel
II-koht Jelena Šmukerova ja vene must terjer Meda
III koht Kristi Miller ja cheaspeake bay retriiver Pixy

Paaride võistlus
  I-koht Jelena Šmukerova ja vene mustad terjerid Meda ja Howard, II koht
Lea Urb ja skasa sinised dogid  Säde ja Luna
III-koht Veronika ja Schipperked Jinx ja Krõpo

Raplamaa Koerteklubi Suure koertepäeva Kauneima Koerad 2024
I-koht Selena Mändsalu ja jakuudi laika Cookie
II koht Veronika ja schipperke Krõps
III-koht Anna Maisuradze ja vene must terjer Annilatzi Howard Hotel
IV-koht Inga Tomson ja norwichi terjer Rosin

Täname kõiki, kes tulid, nii võistlema kui kaasaelama!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.